często zadawane pytania

Jak się z Wami skontaktować?

Pytania prosimy przesłać mailem, skontaktować się z nami pod numerem +48 662 034 115 w godz. 9.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Dlaczego grapevinejobs.pl jest znacznie tańsza od tradycyjnych mediów?

grapevinejobs.pl została stworzona specjalnie po to, by zaoferować skuteczną, tanią alternatywę dla tradycyjnych mediów reklamowych.

Cały czas poszukujemy pracowników na wolne stanowiska. Czy dostaniemy rabat z tytułu ilości?

Dajemy klientom możliwość wykupienia 'kredytów ofertowych' ważnych przez cały rok. Im więcej ofert zamieszczanych na stronie, tym niższa cena za jedną ofertę. Napisz do nas maila - przekażemy Ci dalsze informacje.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie.

Czy jeśli zaczniemy umieszczać oferty na grapevinejobs.pl, nie będziemy zalewani niechcianymi podaniami?

Nie możemy tego zagwarantować. Jednakże grapevinejobs.pl jest stroną dla ludzi z branży lub działającej wokół niej. Nie jest to strona dla wszystkich i nigdy nie będziemy jej promować wśród wszystkich użytkowników Internetu. Ponadto proces składania podań jest tak pomyślany, aby zniechęcał ‘przypadkowych’ kandydatów – od kandydatów wymaga się napisania i zapisania w pliku listu przewodniego, bez którego nie złożenie podania jest niemożliwe. Jednakże najważniejszym dla nas jest nasz UNIKALNY moduł oceny wstępnej, który zmusza kandydatów do udzielenia konkretnych odpowiedzi tak/nie na temat ich umiejętności i doświadczenia podczas składania podania. Nasz system ‘ocenia’ odpowiedzi kandydatów w stosunku do odpowiedzi preferowanych przez pracodawcę, a następnie podaje uzyskany wynik w temacie maila z podaniem.

Jesteśmy firmą pośrednictwa pracy. Czy możemy umieścić nasze aktualne oferty na grapevinejobs.pl?

Tak, pod warunkiem, że są to oferty w branży, dla której grapevinejobs.pl została stworzona.Oferty można umieścić albo pod własną nazwą z własnym logo, pod nazwą klienta i z jego logo lub anonimowo [czego nie zalecamy].

Chcemy zatrudnić pracowników do pracy poza Polską. Możemy te oferty umieścić na grapevinejobs.pl?

Tak, wielu naszych kandydatów (a także niektórzy nasi klienci) prowadzą działalność poza Polską, chociaż większość z nich prowadzi działalność na terenie Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszego międzyznarodowego portalu, gdzie można zobaczyć listę krajów w których obecnie działa mediajobs, wraz z linkami do naszych zagranicznych portali.

Kto jest właścicielem grapevinejobs.pl?

grapevinejobs.pl jest polskim przedstawicielem brytyjskiej firmy Mediajobs International Network Ltd, która jest spółką prywatną założoną przez jej pracowników.