Polskie Radio 24
(Profil firmy)

Kierownik Produkcji

Program IV Polskie Radio 24 – rozgłośnia radiowa założona w grudniu 2010 roku przez Informacyjną Agencję Radiową istniejącą w ramach Polskiego Radia.

 Nadaje m.in. serwisy informacyjne IAR, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, wypowiedzi ekspertów, reporterów, korespondentów zagranicznych

Obowiązki:
  • Nadzór nad bieżącą produkcją oraz realizacja procesu produkcyjnego
  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • Opracowywanie planów produkcji, kosztorysów oraz umów w porozumieniu z przedstawicielami innych działów Polskiego Radia
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • Zamawianie wozów transmisyjnych oraz łączy antenowych
  • Realizacja projektów specjalnych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Skrupulatność i dokładność w przygotowywaniu dokumentów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywanie dobrych relacji
  • Znajomość technik realizacji i sprzętu wideo
  • Wielozadaniowość, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność
Co oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się antenie informacyjnej Polskie Radio 24
  • Współpracę z największymi radiowymi antenami Polskiego Radia
  • Szanse rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole

CV rosimy przesyłać pod adres: rekrutacjaPR24@polskieradio.pl  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

praca stała

radio