Badi Badi
(Profil firmy)

Visual Development Artist / Designer

Opracowanie konceptów wyglądu spotów reklamowych i animacji.

OPIS STANOWISKA
Praca nad opracowaniem konceptów oraz finalnego wyglądu spotów TV i animacji oraz projektowanie dotyczące wewnętrznych potrzeb studia.
WYMAGANIA
  • Ciekawe portfolio!
  • Świetna znajomość Photoshop, Illustratora
  • Znajomość środowiska 3D.
  • Dobrze jak znasz: After Effects/Nuke, Maya lub inny program 3D
  • Znakomita organizacja pracy, dokładność i dbałość każdy szczegół
  • Kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty
  • Minimum 3-lata lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY
  • Realizację projektów na znanych marek
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych koleżanek i kolegów
  • Wynagrodzenie do ustalenia według doświadczenie i umiejętności

Zgłoszenia zawierające CV z klauzulą oraz portfolio prosimy kierować na adres job@badibadi.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

post-produkcja / transmisja