YieldRiser sp. z o. o.
(Profil firmy)

Publisher Development Manager

YieldRiser sp. z o. o. – jesteśmy ekspertem w monetyzacji powierzchni reklamowej.

W związku z ekspansją międzynarodową poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży reklamy online po stronie Wydawcy bądź Sieci Reklamowej min. rok
  • znajomość rynku reklamy w Internecie w tym RTB
  • znajomość technik negocjacji w praktyce
  • umiejętność przygotowania oferty handlowej i prowadzenia prezentacji
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • biegłe posługiwanie się Pakietem Microsoft (szczególnie PP i MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego lub portugalskiego w stopniu bardzo dobrym
 Obowiązki:
  • nawiązywanie relacji biznesowych z Wydawcami
  • negocjacje warunków współpracy
  • obsługa bieżących klientów
  • przygotowywanie analiz rynku reklamy online
  • praca z narzędziami CRM, marketing automation
Oferujemy:
  • stabilna i ciekawa pracę z perspektywą rozwoju zawodowego i realnym wpływem na rozwój Spółki
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany
  • doświadczeń,
  • przyjazną atmosferę w młodym i zgranym zespole
  • dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres:praca@yieldriser.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja