FIRSTLY
(Profil firmy)

Sales Manager

Cześć! Nazywamy się FIRSTLY i poszukujemy osoby na stanowisko Sales Manager

Jeśli jesteś otwarty, łatwo i skutecznie nawiązujesz kontakty, a do tego masz doświadczenie na takim stanowisku – CZEKAMY NA CIEBIE! :-)

Wymagania:
  • dobra znajomość rynku reklamowego,
  • doświadczenie w relacjach zarówno z klientem bezpośrednim, jak i domami mediowymi,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności prezentacji i negocjacji,
  • samodzielność, niezależność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze DIGITAL
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z domami mediowymi,
  • stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  •  realizacja planów sprzedażowych w oparciu o ustaloną strategię,
  •  przygotowywanie raportów z działań
Oferujemy:
  • pracę w szybko rozwijającej się spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • biuro na starym Mokotowie tuż przy stacji metra,
  • wynagrodzenie stałe zależne od doświadczenia,
  • premia uzależniona od wyników (ustalony wspólnie procent od wartości sprzedanych kampanii)

Kontakt:

kontakt@firstly.pl  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Informujemy, że administratorem danych jest FIRSTLY Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-587), ul. Wiktorska 65 lok.28 (dalej jako "administrator").

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja