BRAUGHMAN GROUP MEDIA SP. Z O.O. SP.K.
(Profil firmy)

Dyrektor sprzedaży

Braughman Group Media
Agencja Reklamowa

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • współtworzenie strategii handlowej firmy i nadzór nad jej realizacją
  • zarządzanie sprzedażą nośników reklamowych?? oferowanych przez spółkę
  • operacyjne organizowanie i zarządzanie pracą zespołu handlowego
  • nadzór i realizacja planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • zapewnienie wysokich standardów jakości w zakresie realizacji usług
  • negocjowanie umów w obszarze handlowym
  • kontrola budżetu i kosztów
  • inicjowanie oraz nadzorowanie działań z zakresu zdobywania nowych rynków sprzedaży
  • raportowanie wyników do Zarządu spółki
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dużym przedsiębiorstwie
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • wysoki poziom kompetencji menadżerskich i myślenia strategicznego
  • wiedza dotycząca procesu sprzedażowego
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i przywódcze
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • zorientowanie na wyniki w szczególności finansowe
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
  • pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy
  • karta MultiSport
  • prywatna opieka medyczna
Prosimy na CV umieścić klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ulicy Kruczej 16/222 w Warszawie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt:
506 065 735

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja