Studio Filmowe M5
(Profil firmy)

Office Manager

Poszukujemy OFFICE MANAGERA do M5.

Jeżeli masz doświadczenie i chciałbyś/chciałabyś podjąć się wyzwania jakim jest prowadzenia biura Domu Produkcyjnego w branży reklamowej, to napisz do nas.

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy biura-obsługa spraw administracyjnych, korespondencji, połączeń, obsługa spotkań, zamawianie materiałów biurowych;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz obiegu dokumentów;
  • współpraca z producentami,  kierownikami produkcji, asystentami, księgowością i podwykonawcami;
  • wsparcie w czasie realizacji produkcji filmowych;
  • dbanie o wizerunek firmy;
 Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie w branży filmowej lub zainteresowanie produkcją/ reklamą/ filmem;
  • doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej;
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • pozytywne nastawienie do pracy w fajnym zespole
Oferujemy:
  • przyjemną atmosferę w inspirującym środowisku pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie karty Calypso i Luxmed;
  • pracę w stałych godzinach pracy;

Prześlij CV na biuro@m5film.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Skontaktujemy się z Tobą.

praca stała

produkcja