E-commerce Unit 4FUN MEDIA Group
(Profil firmy)

Senior Project Manager/Project Director

Do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko SENIOR PROJECT MANAGER/ PROJECT DIRECTOR.

Poszukujemy osób myślących samodzielnie, gotowych planować pracę swoją i zespołu oraz realizować zadania wynikające z strategii rozwoju biznesu.

Obowiązki:

  • zarządzenie projektem E-commerce,

  • realizowanie strategii biznesowej na poziomie operacyjnym,

  • raportowanie przebiegu prac, ustalanie i realizowanie harmonogramu i budżetu,

  • planowanie strategii marketingowych na podstawienie analizy rynku i konkurencji,

  • organizacja pracy zespołu,

  • współpraca z zarządem firmy oraz działami wewnętrznymi,

  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, czynny udział w rozwoju platformy E-commerce.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzeniem projektem w branży E-commerce,

  • wiedza z zakresu prowadzenia biznesu wykorzystującego magazyn,

  • wiedza dot. strategii marketingowych i działań online, SEM, SEO, social performance,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,

  • umiejętności planowania strategicznego, analityczne myślenie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • pozytywne nastawienie i energię do ludzi i świata.

Oferujemy:

  • Pracę w multidyscyplinarnym zespole utalentowanych ludzi.

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy,

  • Wpływ na budowanie i rozwój marki na rynku E-commerce,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i perspektywy rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Dołącz do nas wysyłając CV na adres  Rekrutacja@e.4funmedia.pl  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja