Code&Pepper
(Profil firmy)

Head of Marketing

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w generacji leadów poprzez inbound i outbound marketing w obszarze b2b
  • znajomość narzędzi wspierających/automatyzujących/raportujących działania marketingowe
  • umiejętność wdrażania powtarzalnych i mierzalnych procesów generacji leadów
  • umiejętność analizy danych i optymalizacji procesów w oparciu o mierzalne efekty
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
Twoje obowiązki:
  • zdefiniowanie zestawu działań marketingowych oraz ich wdrożenie i optymalizacja
  • budowanie i zarządzaniem zespołem marketingowym złożonym z zasobów zewnętrznych i wewnętrznych
  •  raportowanie wyników działań marketingowych
Co oferujemy:
  • wysoką kulturę pracy,
  • wpływ na sposób wdrażania strategii C&P na rynku fintech
  • udział w interdyscyplinarnym zespole zarządzającym C&P
  • komfortowe warunki pracy w sercu Warszawy (okolice hali Koszyki)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv na adres: jobs@codeandpepper.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja