drukuj
przekaĹĽ
logo

Emporia Style KFT.
(Profil firmy)


Prezenter tv

Poszukujemy prowadzących do programów telewizyjnych prezentujących biżuterię.

Rób to co kochasz. Kochaj to co robisz.Niezależnie od tego, czy szukasz pierwszej pracy, czy kolejnego wyzwania zawodowego, w Emporii odkryjesz świat nieograniczonych możliwości. 


Każdego dnia nasz zespół składający się z ponad 800 profesjonalistów na całym świecie łączy jedna misja: tworzenie najbardziej ekscytujących doświadczeń zakupowych. 


Dołącz do nas, a będziesz częścią społeczności, która docenia Twój wkład, wspiera Twój talent i nagradza twoje osiągnięcia. Czego można chcieć więcej?

 

Emporia to coś więcej niż firma. To lider na rynku e-commerce. I świetne miejsce do pracy! Sprawdź dlaczego Emporia jest firmą inną niż wszystkie! 


Zostań członkiem zespołu, w którym sprzedaż jest nierozerwalne związana z rozrywką.

 

Dołączając do nas, otrzymujesz kompleksowy pakiet. Od konkurencyjnych wynagrodzeń po nieograniczone możliwości rozwoju kariery zawodowej.

 

Odwiedź nas, a zauważysz różnicę. W Emporii istnieje kultura korporacyjna, która nas wyróżnia. Zbudowana na systemie wartości, które są sercem wszystkiego, co robimy - wartości, które nazywamy Różnicą Emporii.

 

Bez względu na fakt, czy będzie to twoja pierwsza praca, czy też szukasz kolejnego wyzwania zawodowego, Emporia może pomóc Ci osiągnąć cele osobiste i zawodowe. Odpowiedz na naszą ofertę pracy i zobacz, co możesz zyskać będąc częścią naszego zespołu!

 

Czy pasjonujesz się telewizją i modą? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję.

 

Poszukujemy prezenterek do nowego programu na żywo emitowanego w jednej z polskich stacji telewizyjnych. Program jest produkowany w naszej firmie w Budapeszcie na Węgrzech i transmitowany na żywo poprzez łącze satelitarne. Doświadczenie nie jest wymagane, firma zapewnia odpowiednie szkolenia przygotowujące do występów na wizji. Także w trakcie programu osoba prowadząca, korzysta z pomocy naszych specjalistów.


Kontakt:

Jeżeli nie boisz się wyzwań i zainteresowała Cię nasza propozycja wyślij swoje cv wraz ze zdjęciem na adres: job.pl@emporia.net lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Węgry

kontrakt

emisja - TV / satelitarna / kablowa / płatna

  aplikuj