Avant Management & Records
(Profil firmy)

Specjalista ds.PR

W grupie AVANT nasz cel jest jasny: budujemy trwałe kariery młodych, polskich artystów.

W ostatnich latach nasi artyści wystąpili w największych produkcjach telewizyjnych m.in. Top Model.

Zostań Modelką TVN, Taniec z Gwiazdami (Polsat), Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Polsat), Ameryka Express (TVN), w filmach fabularnych, programach śniadaniowych oraz teledyskach.

Wierzymy, że Największe sukcesy są wtedy, gdy zmieniamy czyjeś życie na lepsze. Ta misja uczyniła z Avant lidera na rynku”!

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, złóż swoją aplikację już teraz!

Miejsce pracy: Warszawa, bliska Wola (Obozowa 20)

Opis stanowiska:

SPECJALISTA DS. PR/ bezpośrednie wsparcie w działaniach prezesa grupy AVANT jest odpowiedzialna za organizację i koordynację działań operacyjnych oraz PR-owych na rzecz Artystów Avant.

Główne zadania i obowiązki:
  • dbanie o relacje z redakcjami mediów lifestylowych, modowych i innych;
  • wsparcie/planowanie w grafiku prezesa Avant;
  • nadzorowanie, zarządzanie i pomoc w tworzeniu contentu wybranych Artystów / Twórców.
Szukamy osoby, która:
  • posiada co najmniej 3 lata doświadczenia we współpracy z mediami oraz influencerami;
  • posiada zdolności analityczne, jest sumienna, solidna, punktualna, dobrze zorganizowana;
  • jest proaktywna i ma wielką motywację do osiągania wyników;
  • ma doświadczenie w tworzeniu materiałów audio-video na kanały social media;
Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (kontrakt menedżerski lub umowa zlecenie)
  • możliwość realizacji ultra-ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań kreatywnych;
  • Samodzielne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze z w pełni wyposażoną kuchnią, miejsce w garażu podziemnym;

Recepcja wejścia do biura znajduje się przy samym przystanku autobusu i tramwaju (10 minut dojazd do dworca Warszawa Centralna).

Prosimy przesyłać CV na: pr@avantmanagement.net lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje - talenty / literaci