Telewizja Polsat Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Specjalista w Redakcji Sportowej

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Zadania:
  • koordynacja przepływu informacji dotyczących nabywanych praw/licencji do programów sportowych;
  • koordynacja przepływu dokumentów/umów z Kancelarią Prawną;
  • współpraca z Biurem Reklamy w zakresie pozyskiwanych praw sportowych;
  • współpraca ze spółkami w grupie kapitałowej/koordynacja, proces akceptacji materiałów i kampanii promocyjnych dotyczących wydarzeń sportowych/;
  • przygotowywanie prezentacji na konferencje, kongresy, spotkania biznesowe;
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności efektywnego komunikowania się oraz współpracy
  • umiejętności planowania i organizowania pracy oraz nadzorowania prowadzonych projektów
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej, międzynarodowej organizacji
  • zainteresowania tematyką sportową
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy oraz udział w wydarzeniach, eventach organizowanych przez firmę
  • pakiet medyczny i opiekę socjalną
Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Telewizja Polsat Sp. z o.o., ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 388899, NIP 1130054762, REGON 930171612, e-mail: daneosobowe@polsat.com.pl

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@polsat.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

praca stała

emisja - TV / satelitarna / kablowa / płatna