newonce.net
(Profil firmy)

Sales Manager

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż tradycyjnych i niestandardowych powierzchni reklamowych (display, branded content) oferowanych przez portal newonce.net i internetowe newonce.radio
  • tworzenie (przy wsparciu działu marketingu) prezentacji/ofert handlowych
  • pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów z domami mediowymi
  • realizacja założonego planu sprzedaży (estymacje, raporty)
Wymagania:
  • rozbudowana baza aktualnych kontaktów w domach mediowych, agencjach i u klientów bezpośrednich
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy z planami sprzedażowymi
  • bezpośredniość, kreatywność, charyzma
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży lifestyle’owej będzie bardzo dużym atutem
Oferujemy:
  • pracę w w dynamicznie rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

team@newonce.net lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja