Roboto Translation
(Profil firmy)

Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych

Roboto powstało z połączenia ogromnej pasji i chęci dostarczenia najlepszych tłumaczeń na rynku.

Z entuzjazmem podchodzimy zarówno do dubbingów, tekstowej lokalizacji gier jak
i tłumaczeń filmowych. Słowo klucz dla tej rekrutacji to „bąbelek”.

Obowiązki:
  • administracja, rozwój i kontrola nad kanałami mediów społecznościowych,   tworzenie materiałów i zawartości,
  • samodzielne prowadzenie fanpage’a (Facebook, Instagram etc.),
  • w przypadku większych projektów współpraca z zewnętrzną agencją PR (koordynacja i monitoring działań)
  • tworzenie i realizacja planu komunikacji
  • tworzenie i budowanie świadomości marki Roboto
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu pozyskania materiałów
  • odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych.
Wymagania:
  • znajomość tematyki związanej z grami wideo i polskim rynkiem gier
  • doświadczenie w obsłudze społecznościowych serwisów internetowych (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin)
  • lekkie pióro i umiejętności tworzenia ciekawych i angażujących treści medialnych (zarówno w języku polskim jak i angielskim),
  • samodzielność, umiejętność stawiania sobie celów i dążenie do ich realizacji
  • znajomość narzędzi analitycznych
  • co najmniej dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dokładność, dbałość o szczegóły i spostrzegawczość (prosimy o podanie słowa klucza z ogłoszenia w tytule maila ze zgłoszeniem)
  • praktyczna wiedza z zakresu mediów społecznościowych
  • znajomość programów graficznych będzie atutem
  • oświadczenie w kontaktach z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej i nieformalnej atmosferze w naszym stale rozrastającym się zespole
  • Szansę na rozwój podczas realizowania projektów z największymi wydawcami gier komputerowych
  • Prywatną opiekę medyczną i regularne imprezy integracyjne :).

Jeśli udało nam się Cię zainteresować, wyślij CV (po angielsku) wraz z uzasadnieniem dlaczego widzisz się w proponowanej przez nas roli (po polsku) na adres hr@roboto.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Roboto Translation z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gdańskiej 41 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Roboto Translation z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gdańskiej 41 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

Dodatkowe informacje na temat RODO znajdziesz pod adresem

praca stała

gry