Badi Badi
(Profil firmy)

Junior Graphic Designer

Koncepty, wsparcie, projektowanie, wizualizacje

WYMAGANIA
  • Ciekawe portfolio
  • Kreatywne, twórcze i nieszablonowe podejście do swoich projektów
  • Dobrą znajomość Photoshopa, Illustratora (znajomość InDesigna będzie atutem)
  • Wysokie poczucie estetyki, wyczucie i podstawową wiedzę nt. kolorów, typografii, kompozycji, projektowania stron www
OPIS STANOWISKA
  • Wsparcie działu graficznego przy codziennych projektach
  • Przygotowywanie grafik do portali społecznościowych
  • Przygotowywanie prezentacji ppt
  • Projektowanie i adaptacja projektów graficznych (ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne drukowane i cyfrowe nośniki reklamy)
  • Retusz zdjęć, szparowanie.
  • Opracowywanie koncepcji graficznych na podstawie briefu
  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
OFERUJEMY
  • Realizację projektów na znanych marek
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych koleżanek i kolegów
  • Wynagrodzenie według doświadczenia i umiejętności

Zgłoszenia zawierające CV z klauzulą oraz portfolio prosimy kierować na adres job@badibadi.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

post-produkcja / transmisja