Wydawnictwo AVT
(Profil firmy)

Handlowiec

Handlowiec do sprzedaży powierzchni reklamowej w prasie budowlanej oraz na portalach

Miejsce pracy: Warszawa - Żerań

Zadania:
  • Pozyskiwanie Partnerów i klientów w zakresie długoterminowej współpracy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Kreowanie i wdrażanie nowych produktów
Wymagania:
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu Ms Office
  • Samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • Doskonałej umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Dużej samodzielności i efektywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Determinacji w dążeniu do celów
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, w młodym i zgranym zespole
  • Szkolenia handlowe z renomowanymi firmami - możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (system etat i prowizja)
  • Podstawowy pakiet medyczny
  • Przyjazną atmosferę pracy, przy projektach dla największych reklamodawców w Polsce

oferty: ernest.jagodzinski@budujemydom.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

działalność wydawnicza / prasa