CreativeHarder Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Office Manager

CreativeHarder to zespół pasjonatów marketingu realizujących projekty na wielu obszarach reklamy i promocji.

W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych i ponad 600 zrealizowanych eventów dla klientów z wielu branż.

W obrębie CreativeHarder pracują działy Harder&Harderoraz Creative Media, które dzięki współpracy mogą obsługiwać klientów w pełnym zakresie.

Obecnie poszukujemy osób na ww.stanowisko.

Obowiązki:
  • Dbanie o prawidłowe działania biura
  • Realizacja działań administracyjno-personalnych (umowy, pensje, rozliczenia, faktury, zamówienia dla biura)Kontakt i współpraca z biurem księgowym, instytucjami administracyjnymi itp.
  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma administracyjne
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Realizacja działań ad-hoc
  • Prowadzenie działu HR
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista i łatwość komunikacji interpersonalnej
  • Dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie w przygotowywaniu pism urzędowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane osoby z wykształceniem administracyjno-prawnym
  • Mile widziane doświadczenie w HR
Oferujemy:
  • Pracę w zespole o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na
adres rekrutacja@creativeharder.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Doceniamy oraz analizujemy każde przesłane zgłoszenie, jednak kontaktujemy się jedynie z wybranymi aplikantami.

Prosimy również o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja