Polsat Media Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Product development specialist /digital

Polsat Media -  Biuro Reklamy poszukuje osoby na stanowisko:

product development specialist /digital

miejsce pracy – Warszawa,
forma zatrudnienia – umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • tworzenie, rozwój i zarządzanie produktem reklamowym
  • aktywne, merytoryczne wsparcie działu sprzedaży (poprzez szkolenia, udział w spotkaniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, przygotowywanie argumentów sprzedażowych)
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Partnerami (bieżąca obsługa zapytań, wsparcie merytoryczne)
  • monitoring rynku i trendów w Polsce i zagranicą
  • koordynacja projektów

    Czego oczekujemy:
  • min. dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowiskach w obszarze digital (zwłaszcza w zakresie video online) w domu mediowym / agencji interaktywnej / sieci reklamowej.
  • ogólnej znajomości rynku internetowego i rynku mediów
  • dobrej znajomości Gemius/PBI, gemiusAdReal
  • znajomości trendów i kluczowych wskaźników online
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • wielozadaniowości i umiejętności organizowania swojej pracy
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Gwarantujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w branży reklamowej
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: praca@polsatmedia.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Klauzula Informacyjna RODO

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja