Right Music
(Profil firmy)

Music Sales Coordinator

Rozbudowujemy nasz dział licencyjny.

Szukamy ludzi z pasją gotowych na nowe wyzwania.

Stanowisko do wzięcia Music Sales Coordinator.

Główne obowiązki:
  • pozyskiwanie klientów i licencjonowanie utworów muzycznych
  • budowanie nowej sieci odbiorców i realizacja założonych planów sprzedaży
  • zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy – doradztwo muzyczne
  • przygotowywanie ofert i materiałów licencyjnych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • wiedza i pasja muzyczna (edukacja muzyczna będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość branży muzycznej
  • doświadczenie w sprzedaży produktów
  • umiejętność kreatywnego myślenia jak również pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego.
 Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczenia w branży muzycznej
  • pracę w młodym i dynamicznym i bardzo atrakcyjnym zespole.

Jeśli interesuje Cię branża muzyczna, jesteś otwarty na nowe pomysły -  swoje CV prześlij do nas.

Swoje CV prześlij poprzez grapevinejobs, lub na adres e-mail: agnieszka@rightmusic.pl.

Na zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

praca stała

muzyka