Pret-a-Porter PR
(Profil firmy)

PR & Media Relations Manager

Masz doświadczenie w PR i we współpracy z mediami z branży "lifestyle"?
Znasz bardzo dobrze angielski w mowie i w piśmie?
To dołącz do nas!

Szukamy PR & Media Relations Managera

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (licencjackie lub magisterskie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość dziennikarzy, blogerów i mediów "lifestyle"
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zdolności organizacyjne
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz analizowania
  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie koncepcji i realizacja kampanii PRowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów PR (opracowanie założeń strategicznych, planowanie działań, raportowanie, ocena efektów i podsumowania)
  • Organizacja konferencji prasowych, eventów oraz innych specjalnych projektów mających na celu promocję marek
  • Przygotowanie materiałów oraz  informacji prasowych
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym środowisku
  • Umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, z międzynarodowymi markami modowymi i kosmetycznymi
  • Ciekawe projekty
  • Dobrą atmosferę w pracy
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres email:
praca@pretaporter-pr.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na stanowisko PR & Media Relations Manager, prowadzonego przez Pret-a-Porter PR z siedzibą w Warszawie,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja