Ringier Axel Springer Polska
(Profil firmy)

Redaktor w redakcji ESPORT
nr ref.GJ

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko

Obowiązki:
  • Pisanie angażujących i merytorycznych artykułów o tematyce esportowej
  • Publikacja treści w social media
  • Wyszukiwanie tematów redakcyjnych oraz tworzenie własnych form contentowych
  • Występowanie przed kamerą w produkcjach esportowych
Wymagania:
  • Zainteresowanie rynkiem esportu i gamingu
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Znajomość specyfiki tworzenia treści do internetu i mediów społecznościowych w obszarze esportu
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w tym obszarze
  • Zaaplikuj, a będziesz mieć możliwość:
  • Współuczestniczyć w tworzeniu i promocji wiodących mediowych produktów na rynku esportowym takich jakich jak misja esport, Polish Esport Awards
  • Być częścią zespołu, który kreuje esportowy rynek mediów w Polsce
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Świąteczne atrakcje

praca stała

internet / nowe media