Wydawnictwo AVT
(Profil firmy)

REDAKTOR do działu budowlanego

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Warszawa - Żerań

Zadania:
  • opracowywanie i redagowanie newsów branżowych oraz informacji z firm
  • tworzenie autorskich tekstów do prasy drukowanej i portali internetowych
Czego oczekujemy:
  • doświadczenia w dziennikarstwie branżowym, samodzielności w opracowywaniu tematów i kreatywnego podejścia do pracy
  • biegłości w zdobywaniu informacji i poruszaniu się w środowisku internetowym
  • sprawności w posługiwaniu się polszczyzną, znajomości zasad poprawnej pisowni
  • zaangażowania, pomysłowości i dyspozycyjności
Oferujemy:
  • pracę w młodym, doświadczonym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju merytorycznego
  • podstawowy pakiet medyczny
  • możliwość współpracy lub pracy na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) oraz ewentualnie przykładowe teksty własne prosimy przesyłać na adres:  ernest.jagodzinski@budujemydom.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych)”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

praca stała

działalność wydawnicza / prasa