Frame by Frame
(Profil firmy)

Specjalista ds. Marketingu

Frame by Frame, firma mediowa zarządzająca kanałami telewizyjnymi poszukuje Specjalisty ds. Marketingu do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowych dla kanałów z portfolio
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych
  • Tworzenie i realizowanie akcji promocyjnych eventów, targów i konferencji
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, sprzedawcami czasu reklamowego, agencjami PR
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, w tym współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, podwykonawcami
  •  Zarządzanie patronatami medialnymi
  • Utrzymywanie należytej współpracy z operatorami platform satelitarnych i telewizji kablowych w zakresie wykonywania umów dystrybucyjnych
  • Współpraca z dystrybutorami kanałów w szczególności w obszarze marketingu

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe
  • Doświadczenie w obszarze marketingu (min. dwa lata)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość rynku mediów
  • Dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie
  • Umiejętność koordynowania i zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej
  • Sympatyczny i zgrany zespół
  • Realizację ciekawych projektów i poznawanie interesujących ludzi ze świata mediów
  • Szerokie możliwości rozwoju.

CV prosimy przesyłać na adres:
zuzanna.pytka@fbfmedia.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

W swoim zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

 „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Frame by Frame Krzysztof Mikulski z siedzibą w 02-844 Warszawie przy ul. Puławskiej 469. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu, prosimy o kontakt na adres email podany w ofercie.

praca stała

emisja - TV / satelitarna / kablowa / płatna