Multi Channel Network sp. z o.o.
(Profil firmy)

Junior Account Manager

Multi Channel Network to sieć reklamowa oparta o samodzielne rozwijane, nowoczesne technologie z zakresu reklamy video, display oraz performance marketingu. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 4 lat.

Dynamicznie poszerzamy naszą działalność, dlatego do Zespołu Sprzedaży w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:JuniorAccount Managera

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań z zakresu reklamy video, display, e-mail marketingu oraz performance
  • Rozwijanie współpracy i opieka nad ustaloną grupą klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Bliska współpraca z domami mediowymii klientami bezpośrednimi
  • opieka na prowadzonymi kampaniami i optymalizacja wyników
  • raportowanie wyników sprzedażowych
Oczekiwania:
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i PowerPoint
Mile widziane:
  • Aktualna wiedza z zakresu reklamy internetowej
  • Znajomość funkcjonowania adserwera
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z silną pozycją rynkową
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@mcnetwork.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „W związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko Junior Account Manager wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multichanel Network Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jana Pawła Woronicza 15/28, 02-625 Warszawa, podanych przeze mnie danych osobowych.

Szczegółowa klauzula informacyjna odnośnie polityki przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji dostępna jest pod adresem:

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja