CreativeHarder Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Event Creator

CreativeHarder to zespół pasjonatów marketingu realizujących projekty na wielu obszarach reklamy i promocji.

W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych i ponad 600 zrealizowanych eventów dla klientów z wielu branż.

W obrębie CreativeHarder pracują działy Harder&Harderoraz Creative Media, które dzięki współpracy mogą obsługiwać klientów w pełnym zakresie.

Creative Media to zespół eventowy z ponad 13letnim doświadczeniem w organizacji eventów dla polskich i zagranicznych klientów.

Realizujemy projekty eventowe o każdej skali: kameralne konferencje szkoleniowo-sprzedażowych, wyjazdy integracyjne, uroczyste gale oraz wyjazdy zagraniczne na wydarzenia sportowe i duże imprezy plenerowe.

Dlatego jeżeli czujesz, że rozpiera Cię energia i masz smykałkę do planowania wydarzeń – a jeszcze lepiej, jeżeli masz doświadczenie w branży – to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Tworzenie atrakcyjnych graficznie prezentacji ofertowych
  • Tworzenie oryginalnych scenariuszy eventowych
  • Opracowanie kompleksowych koncepcji na organizację wydarzeń dla klientów agencji (idea wydarzenia, dobór lokalizacji, wybór artystów i dodatkowych atrakcji odpowiadających randze i tematyce wydarzenia)
  • Lekkie pióro – tworzenie i redagowanie treści umieszczanych w prezentacjach, zgodnych z prezentowaną koncepcją
  • Opracowanie koncepcji scenografii oraz koordynacja tworzenia wizualizacji i  grafik
  • Przekazanie Event Managerom założeń koncepcyjnych i współpraca przy prawidłowej realizacji eventu
ZADANIA DODATKOWE:
  • Poszukiwanie nowych, często niestandardowych miejsc eventowych w całej Polsce
  • Poszerzanie bazy artystów oraz śledzenie trendów światowych w organizacji eventów
  • Znajomość możliwości technologicznych przy organizacji eventów
  • Prezentacja przed klientem przygotowanej koncepcji
Oczekiwania:
  • Ninja powerpointa - swobodne posługiwanie się MS PowerPoint – tworzenie przemyślanych i atrakcyjnych prezentacji ofertowych
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Udokumentowane doświadczenie w branży eventowej – portfolio projektowe z zaznaczeniem zrealizowanych wydarzeń
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w prawdopodobnie 😊 jednej z najlepszych agencji eventowych w Polsce
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Premie uznaniowe za osiągane wyniki
  • Produkcja oryginalnych projektów z zakresu Eventów oraz BTL

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@creativeharder.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja